Pracovní nabídka – příležitost pro vás

Jsme neziskovou organizací, která 26 let poskytuje pomoc obětem trestných činů. Naším posláním je poskytovat obětem individuální, odbornou a bezplatnou podporu, vracet je zpátky do života. Naše služby jsou ambulantní i terénní. Do našeho týmu hledáme posilu.

VEDOUCÍ SLUŽBY „TELEFONICKÁ KRIZOVÁ POMOC“

Rámcová náplň práce

  • Koordinace dvacetičlenného dynamického a přátelského týmu
  • Koncepční, operativní a personální řízení sociální služby.
  • Projektová a metodická práce.

Požadujeme

  • Zkušenost s tvorbou rozpočtů a práci s textem
  • Silné logické a analytické myšlení se smyslem pro detail
  • Schopnost osobní, telefonické i písemné komunikace na vysoké úrovni
  • Týmového hráče, který inspiruje druhé a má chuť se dál vzdělávat
  • Vysokoškolské vzdělání humanitního směru a bezúhonnost
  • Ideálně výcvik a praxi v telefonické krizové intervenci (není podmínkou).

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr v dynamické organizaci
  • Možnost seberealizace při zajišťování pomoci lidem v krizi
  • Mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice a praxi uchazeče a pět týdnů dovolené
  • Plnou podporu a zázemí etablované organizace včetně vzdělávání
  • V případě úspěšnosti při výběru nástup ihned

Pokud vás inzerovaná pozice oslovila a splňujete požadovanou kvalifikaci i osobnostní vlastnosti, zašlete nám svoje CV a motivační dopis.

Kontakt :

sídlo organizace               Bílý kruh bezpečí, U Trojice 1042/2, Praha 5
kontaktní osoba               Mgr. Adéla Pistorius
e-mail                             adela.pistorius@bkb.cz
tel./mob.                         257 317 110, 603 842 608

Podporují nás

Představenstvo z.s. Bílý kruh bezpečí uděluje souhlas k užití a šíření materiálů umístěných na této stránce ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona, za podmínek, že kopie budou využívány pouze k nekomerčním informačním účelům, dílo nebude nijak upravováno ani měněno, grafické prvky tvořící součást díla (grafy a tabulky) nebudou rozmnožovány a šířeny odděleně od souvisejícího textu a naopak. Na každé takto pořízené kopii tohoto díla bude viditelně uveden text: "Copyright Bílý kruh bezpečí, z.s."
Schváleno představenstvem Bílého kruhu bezpečí, z.s. dne 21. 4. 2009

Nastavení soukromí